У Києві затримали двох чоловіків, які вимагали у підприємця 700 тис. грн

У Києві затримали двох чоловіків, які вимагали у підприємця 700 тис. грн

КИЇВ. 4 листопада. УНН. У Києві затримали двох чоловіків, які погрожували підприємцю і вимагали у нього 700 тис. грн. Про це повідомляє УНН з посиланням на сторінку в Facebook Київської міської прокуратури.

“Київською міською прокуратурою спільно з Управлінням стратегічних розслідувань в місті Києві ДСР НП України затримано двох чоловіків, які вимагали у підприємця 700 тис. гривень із застосуванням насильства, погрозою нанесення тяжких тілесних ушкоджень та знищення майна (ч. 3 ст. 189 КК України). Досудовим розслідуванням встановлено, що зловмисники з метою заволодіння грошима підприємця надіслали його бізнес-партнеру повідомлення із вимогами передати їм 700 тис. гривень, а у разі його відмови погрожували застосуванням насильства над потерпілим та його близькими родичами”, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що також зловмисники надіслали фото із зображенням автомобіля потерпілого, поруч з яким знаходилася пляшка із запальною сумішшю, тим самим висловлюючи погрозу знищення цього майна.

“Надалі під час особистої зустрічі із потерпілим один із вимагачів наніс йому удар кулаком в обличчя, після чого висловив погрозу нанесення ще й тяжких тілесних ушкоджень, якщо останній не виконає вимоги. Побоюючись за власне життя та життя своїх близьких, потерпілий звернувся до правоохоронців. Зловмисників затримали під час контрольованої передачі їм частини вказаних коштів у сумі 270 тис. грн”, — вказано у повідомленні.

За даними Національної поліції України, вимагачі — двоє чоловіків 37-ми та 53-х років, а гроші вони вимагали в якості повернення “боргу”.

Повідомляється, що наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру та звернення до суду із клопотанням про обрання запобіжних заходів.

Джерело: УНН