В Іллінцях побили фермера і зібрали його урожай! Поліція охороняла «зернових» рейдерів?

В Іллінцях побили фермера і зібрали його урожай! Поліція охороняла «зернових» рейдерів?

Шокуючу історію фермера Олександра з Іллінецького району оприлюднили активісти у соціальній мережі.

Ось ці емоції та факти:

– У свої 50 років я досить наївний. Я досі вірю, що вибір 73% громадян України ще себе проявить, і ми будемо пишатися своїм президентом.

Але ось, в чому я впевнений і розчарований на всі 100%, то це в нашій поліції. Як то кажуть, «дореформувалися»!

Якщо реформа полягала в посиленні показників корупції в поліції – то реформа вдалася, – зізнався Олександр після того, що сталось. – Якщо реформа полягала в непрофесіоналізмі, хамство, вбивствах і знущаннях з громадян – то реформа вдалася.

Якщо реформа полягала в створенні «кишенькової армії» для прикриття рейдерства – то реформа вдалася. Прикладів маса! І про один з них я хочу вам розповісти.

25.07.2020 року в районному центрі Іллінці Вінницькій області, представники одного агрохолдингу під керівництвом директора скосили зернові культури на землях, які їм не належать. І все б було шито-крито, але от біда, одна з ділянок охоронялася.

Господар примчав практично миттєво, і природно викликав поліцію. Ось тут то починається найцікавіше.

Поліція звичайно приїхала. Ось тільки разом з поліцією приїхала «група підтримки» агрохолдингу, яка на очах поліцаїв «накостиляли» фермеру, при цьому примовляючи «ми тобі зараз що-небудь підкинемо, а вони (поліція) тебе посадить».

Справа закінчилася викликом «швидкої», фермер попрямував в реанімацію, його зерно в невідомому напрямку», а тітушки з поліціянтами до його дому.

Біля будинку поліцейські популярно пояснили дружині фермера про «кримінальні перспективи» фермера, якщо він не вгамується. Приїжджав навіть на «чорному джипі» начальник якогось розшуку і, судячи з звичок і манері розмови, чувак передивився свого часу серіалу «П’ятницький» !!!

Отже, якщо український фермер щось виростить, то не факт, що збере!!

Так що поліція у нас з народом! Тільки з тим народом, який багатший!

Джерело: https://zbroya.info/uk/blog/19415_v-illintsiakh-pobili-fermera-i-zibrali-iogo-urozhai-politsiia-okhoroniala-zernovikh-reideriv/